Zita Makine

1989 yılında faaliyetine Gülpa adıyla, yumurta üretimi, ardından et tavukçuluğu üretim ve pazarlaması,

2001 yılında ECM Makine ile başta tavukçuluk sektörü olmak üzere farklı sektörlere makine üretimi,

2018 yılında Zita Makine ile ekibini güçlendirerek yolculuğuna devam eden kuruluşumuz mekanik çizimlerinin, projesinin ve otomasyonunun kendisine ait olduğu pano üretimi ile sektördeki varlığını her geçen gün biraz daha güçlendirmiştir.

Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesini paketlemede ihtiyaç duyulan aşağıda belirtilen makinelerin patentini alarak firmamız seri üretime başlamış ve stoktan satışını yapmaktadır.

  • SM X7 Viyol kesme makinesi
  • Etiket bırakma makineleri (3 farklı model)
  • Ürün istifleme makinesi

Mucit ve müteşebbis bir ruhla hareket eden kuruluşumuz ürettiği bu makinelerle gerek sektörümüze gerekse ülkemize; ihracat yaparak ekonomik anlamda katkılarda bulunmaktadır.

Tamamen bize ait icat ettiğimiz makinelerimizi kullanan, sektörümüzün saygıdeğer girişimcilerinin;

Gerek personel giderlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlaması, gerekse yüksek kapasiteli makinelerimizin getirdiği maksimum paketleme performansı sayesinde bir yandan maliyeti düşürürken öte yandan üretimi arttırıyor olması her anlamda bizler için onur vericidir. Lütfen her türlü görüş, öneri ve siparişleriniz için firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizler için buradayız ve burada olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Zita Makine