Ofis 0216 465 6603 | 0505 812 0842
Çalışma Saatlerimiz Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00 Pazar: Kapalı
Adres Kavacık Mh. Pembe Hanım Sk. No:53 Beykoz, İstanbul
29 İstanbul içinde

Hakkımızda

Zita Makine’ye Hoşgeldiniz

Zita Makine olarak başta tavukçuluk sektörü olmak üzere diğer bir çok sektör için makineler üretmekteyiz. En az işçi ile en verimli işi yapmanızı hedefleyen firmamız, seri üretimi olan etiket besleme ve viyol kesme makinesinin yanında ihtiyacınız olan bir makineyi talep etmeniz halinde size özel olarak kendi bünyesinde üreterek hizmetinize sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için makinelerimizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

zita-makine
project-12
23 Yıllık Tecrübe

Robotik ve Otomasyonda Zita Makine Farkı.

2018 yılında Zita Makine ile ekibini güçlendirerek yolculuğuna devam eden kuruluşumuz mekanik çizimlerinin, projesinin ve otomasyonunun kendisine ait olduğu pano üretimi ile sektördeki varlığını her geçen gün biraz daha güçlendirmiştir. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesini paketlemede ihtiyaç duyulan makinelerin patentini alarak firmamız seri üretime başlamış ve stoktan satışını yapmaktadır.

Mucit ve müteşebbis bir ruhla hareket eden kuruluşumuz ürettiği bu makinelerle gerek sektörümüze gerekse ülkemize; ihracat yaparak ekonomik anlamda katkılarda bulunmaktadır.

Tamamen bize ait icat ettiğimiz makinelerimizi kullanan, sektörümüzün saygıdeğer girişimcilerinin; Gerek personel giderlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlaması, gerekse yüksek kapasiteli makinelerimizin getirdiği maksimum paketleme performansı sayesinde bir yandan maliyeti düşürürken öte yandan üretimi arttırıyor olması her anlamda bizler için onur vericidir. Lütfen her türlü görüş, öneri ve siparişleriniz için firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizler için buradayız ve burada olmaya devam edeceğiz.

İlklerin Öncüsü ZİTA MAKİNE
Teknolojimiz

Ambalaj sektöründeki “inovatif” gücümüzle geleceğin teknolojisini belirliyoruz.

Kalite

Kaliteli ürünler sunmak için sürekli olarak ürün ve hizmet kalitemizi geliştiriyoruz.

Hızlı

Müşteri ihtiyaçlarını anında karşılayan deneyimli kadromuzla daima en iyi hizmeti sunuyoruz.

Çevreci

Üretim süreçlerimizde ekolojik dengeye zarar vermemek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ekonomik

Zita Makine, ürettiği tüm sistemlerle zamandan, sermayeden ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlıyor.

Yenilikçi

Zita Makine, dayanımı yüksek, en gelişmiş teknolojileri takip edip, ülkemizde uygulama misyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Şirket Misyonumuz

Gelişen teknoloji ile sektörün karşılaştığı zorluklara çözüm sağlayacak projeler üretiyoruz. Özgün süreç geliştirme, ürün geliştirme, nitelikli mühendislik çözümleri, otomasyon, özel makine tasarımı ve imalatı, ambalaj teknolojileri ve malzeme teknolojileri odaklı hizmetler sunuyoruz.

Kurulduğu günden bu yana ihtiyaçlara yönelik özgün makineler üreten firmamız her geçen gün kalitesini artırarak büyümeye devam etmektedir. Tecrübeli, son derece deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız ile birlikte istenilen ürünleri zamanında teslim ederek, müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamaktayız.

Özgün Ürünler

Kuruluş amacımızı üretim proseslerine yönelik tüm süreçleri yönetmek ve desteklemek olarak özetleyebiliriz.

tr Turkish
X